Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wydarzenia szkolne

#Szkoła do hymnu

Nasza placówka przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” organizowanej przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży. 8 października wszyscy nauczyciele i uczniowie wspólnie na podwórku szkolnym odśpiewali 4 zwrotki Hymnu Narodowego o symbolicznej godzinie 11:11.  Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą.

Galeria zdjęć:

 

 

 

 

7 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji nadchodzącego Święta Niepodległości, które przypada w najbliższy poniedziałek. Apel został przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pani mgr Elżbiety Senkowskiej oraz Pana mgr Stanisława Janczego. Podczas tegorocznego apelu uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie najważniejsze wiadomości o Polsce oraz wsłuchać się w piękne utwory muzyczne przy akompaniamencie instrumentalnym w wykonaniu uczniów.

Na szkolnym korytarzu została przygotowana piękna kompozycja przez nauczycielkę plastyki Panią mgr Sylwię Paprocka, natomiast gazetką samorządu przygotowała klasa III b. 

 

Galeria zdjęć:

 

 

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

 

 

 

 

We wtorek, 5 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek na prośbę Małego Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas I – III oglądali fragmenty popularnych baśni i opowiadali o swoich ulubionych bohaterach. Były również prezentacje bajkowych postaci w odpowiednich dla nich strojach.Miło było spotkać znane postacie na naszym szkolnym korytarzu :). 

fot.  mgr Izabela Paluch, mgr Beata Sowa

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

 

 

 

oprac. mgr Urszula Haliniak, mgr Paulina Macioszek

 

Wersja XML