Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wydarzenia szkolne

25 listopada trzy uczennice klasy III b - Judyta Funk, Emilia Kupiec i Julia Owsiak pod opieką rodzica p. Romana Owsiaka mogły wziąć udział w X Festiwalu Piosenki "Jesienne Nutki" organizowanego przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach. Judyta wykonała piosenkę  "Kaktus" BOVSK'kiej, Emilia zaśpiewała "Łowcy gwiazd" Cleo, a Julia piosenkę Patrycji Markowskiej pt. "Świat się pomylił". W konkursie w tym roku wzięło udział aż 54 uczestników. Dziewczyny zdobyły nowe doświadczenia muzyczne i co najważniejsze wróciły zadowolone. Dziękujemy za zaangażowanie Rodziców i umożliwienie udziału naszym uczennicom w konkursie. 

fot. Roman Owsiak    opr. Paulina Macioszek

DSC04806.jpeg DSC04842.jpeg DSC04851.jpeg

 

 

 

 

 

Grupa uczniowska naszej szkoły w dniu 21.11.2019r wzięła udział w  ogólnopolskim projekcie - Wirtualnym Festiwalu Tygodnia Edukacji Globalnej z CEO!

Tegoroczna ogólnoeuropejska inicjatywa Tygodnia Edukacji Globalnej w tym roku odbywała się w dniach 18 – 24 listopada, pod hasłem „Obudźmy się! To ostatni dzwonek dla klimatu”

Klasy VI - VIII w ramach tygodnia edukacji globalnej miały możliwość obejrzeć dokument ,,My kupujemy, kto płaci?'' związany z tematyką produkcji naszych ubrań w krajach trzeciego świata i pracy dzieci w fabrykach odzieżowych.

Grupa projektowa złożona z przedstawicieli klasy 8a wzięła udział w ogólnopolskim Wirtualnym Festiwalu.

Festiwal związany był z realizacją kilku zadań, mających na celu zwrócenie uwagi młodzieży na kluczowe wyzwania globalne współczesnego świata, takie jak zmiana klimatu, migracje i równość płci

wirtualny_festiwal_dla_zespolow_uczniowskich_1.png

Koordynator projektu: Ewa Gonciarska-Klimkowicz

grupa projektowa.jpeg IMG_20191121_093825.jpeg

Wersja XML