Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wydarzenia szkolne

13 grudnia 2019 r. na zaproszenie p. Alicji Bobowskiej uczniowie klas III-cich wzięli udział w przepięknej świątecznej lekcji bibliotecznej. Pani Alicja przeczytała dzieciom fragment "Dzieci z Bullerbyn" Astrid Lindgren opisujący świąteczne przygotowania i zwyczaje panujące podczas Świąt Bożego Narodzenia we Szewcji. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się również ciekawych rzeczy związanych z choinką i jej symbolami oraz potrawami czy zwyczajami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia. Po zakończonej lekcji mieliśmy okazję również podziwiać szopki bożonarodzeniowe, które zostały przygotowane do konkursu Stowarzyszenia Ludzi Kreatywnych "Talent". Dziękujemy za zaproszenie i z radością oczekujemy na kolejne :)

 

opr. Paulina Macioszek

Brak opisu obrazka

wydarzenie na fanpag'u Biblioteki : zdjęcie grupowe: (źródło: https://www.facebook.com/343994005798044/photos/pcb.1157152681148835/1157152017815568/?type=3&theater

 

 

 

 

 

 

 

Kolejny rok w szkole symbolicznie zorganizowaliśmy obchody z okazji Święta Kina. Odbywały się one od środy do piątku (11-13.12) i będą realizowane również w następnym tygodniu. W tamtym roku odbywały się one w pomieszczeniu dużej świetlicy szkolnej, natomiast w tym były bardzie kameralne - w klasach. Święto Kina to ogólnopolska akcja mająca na celu promocję kinematografii. Niektórzy z Nas przyłączyli się do niej :) Robiliśmy pudełka na popcorn, konsumowaliśmy go ;), a nawet przynosiliśmy poduszki :).

opr. Paulina Macioszek

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Wersja XML