Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wydarzenia szkolne

 7 luty to ostatni dzień nauki szkolnej przed zimowymi  feriami. Nikt jednak nie zapomniał, że 14 lutego, w trakcie ferii, będą walentynki. Dlatego już w czwartek , 6 lutego, przedstawiciele Samorządu Szkolnego chodzili po klasach i namawiali, by w piątek następnego dnia, zaakcentować walentynki  strojem  w kolorach czerwieni i różu. No i tak się stało. Na korytarzach szkolnych w dniu 7 lutego dominowały te kolory. Kto zapomniał, to przyczepiał  sobie czerwone serduszko lub kwiat.

     Uczennice  klas siódmej i ósmej  poprowadziły  na sali gimnastycznej taneczny pokaz zumby, do której  zachęcili pozostałych. W tanecznych rytmach wszyscy utworzyli  przepiękne serca. I tak , jak  w piosence, powstały dwa serduszka. Pierwsze utworzyli uczniowie klas  młodszych, a następne uczniowie klas starszych.

  W szkole działała też poczta walentynkowa. Czuwali nad nią uczniowie klasy  trzeciej b i szóstej a.

       Roznosili listy i serduszka do wszystkich adresatów. W holu stała piękna fotobudka, gdzie dzieci robiły sobie zdjęcia z wybraną osobą.

    Na koniec  zajęć wszyscy składali życzenia zdrowych i udanych ferii. To był niezwykle wesoły i serdeczny dzień.

opr. Urszula Haliniak, fot. wychowawcy klas

 

 

 

 

 

W dniach 29-31 stycznia oraz 4 lutego, uczniowie naszej szkoły zorganizowali kiermasz NA POMOC KOALOM, z którego dochody zostaną przekazane na działalność szpitala dla zwierząt poszkodowanych podczas wielkiego pożaru w Australii. Uczniowie zebrali imponującą kwotę 1844 złotych.

Anioły ze szkoły składają serdeczne podziękowania WSZYSTKIM, którzy włączyli się organizację i przeprowadzenie kiermaszu, zwłaszcza uczniom klasy IVb i ich rodzicom.

opr. Katarzyna Kuszewicz

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Wersja XML