• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Najlepsi uczniowie

Klasa Ia

Jakub Pampuch

Hanna Waindok

Maksymilian Draguć

Alicja Słabik

Magdalena Wieszołek

Wiktor Niżnik

Agata Kubis

Jan Szyndler

Natalia Gołąb

Michał Brzeżański

 

Klasa Ib

Paweł Lis

Filip Grubecki

Bartosz Herbut

Ewa Durecka

Dawid Porczyński

Marta Świerc

Krzysztof Mitek

Adam Godecki

Aleksander Kaźmierczak

Lena Wójcik

Aleksandra Dyla

Maja Kassak

 

Klasa Ic

Wojciech Baziuk

Julia Klimkowicz

Patryk Głodzik

Natalia Gucman

Michał Kultys

Filip Zarach

Emilia Baziuk

Sonia Strumińska

Szymon Cmok

Szymon Byczkowski

 

Klasa IIa

Damian Pierskalla

Emilia Gross

Maria Polok

Magdalena Kasperek

Jakub Jabłoński

Zuzanna Wieczorek

Florian Wochnik

Zofia Harmus

Paulina Macioszek

Alex  Świerc

Bartosz Gołębiowski

Filip Ledwolorz

Wojciech Kuśnierz

Dominik Gez

 

Klasa IIb

Wiktor Burnecki

Judyta Funk

Zofia Funk

Emilia Kupiec

Bartosz Łytka

Lena Miłosz

Julia Owsiak

Wojciech Owsiak

Katarzyna Pasalska

Natalia Radoszewska

Anna Warzecha

Hanna Ziółkowska

 

Klasa IIc

Michał Gabriel

Sara Witczak

Aniela Hebda

Blanka Kaźmierczak

Mateusz Kocoń

Karol Janowski

Michał Stiller

 

Klasa IIIa

Wiktoria Zakrzewska

Wiktoria Janik

Paweł Piekorz

Zuzanna Warzecha

Paulina Pander

Olivier Koziol

Paweł Jenek

Izabela Karkosz

Mateusz Michno

 

Klasa IIIb

Piotr Kuśnierz

Kamila Mościcka

Aleksander Gajowniczek

Nikola Szczygieł

Amelia Bagrowicz

Aleksander Pasternak

Dawid Strzałka

Liwia Worobiec

Hanna Simińska

Bartosz Geisler

Anastasia Nowak

Kamil Marmuszewski

Natalia Man

Fryderyk Buchta

 

Klasa IVa

Maja Spychała  - 4,83

Jakub Kościółek  - 4,83

Filip Durecki  - 4,75

Jakub Wysocki  - 4,58

Średnia klasy: 4,10

 

Klasa IVb

Marta Pelc  - 5,42

Anna  Świtoń  - 5,08

Julia Baziuk  - 5,00

Oliwia Kołodziej  - 5,00

Paula Wawro  - 5,00

Hanna Gamrat  - 4,92

Kacper Grochol -  4,83

Wiktor Gucman -  4,83

Oliver Witczak  - 4,83

Laura Kołodziej  - 4,75

Zuzanna Bogucka  -  4,58

Średnia klasy: 4,4

 

Klasa IVc

Milena Sowa  - 5,17

Alaksandra  Haniewicz  - 5,08

Julia Bilińska  - 4,92

Zofia Lis  - 4,92

Adam Wojtasek  - 4,92

Magdalena Hischer -  4,83

Joanna Pampuch -  4,58

Michelle Trzaskalik -  4,50

Średnia klasy: 4,24

 

Klasa Va

Dominika Kocoń  - 5,21

Agata Chudala  - 5,14

Anna Kodura  - 5,14

Szymon Hodera -  5,00

Julia Stiller  - 5,00

Jolanta Wasielewska -  4,86

Karolina Marszołek  - 4,79

Alicja Reginek  - 4,79

Julia Niewdana  - 4,77

Ewa Rosłanowska -  4,71

Sara Wieczorek  - 4,64

Antoni Czupryński -  4,50

Średnia klasy: 4,33

 

Klasa Vb

Gabriela Dudek  - 5,79

Antonina Stańczyk -  5,79

Maksymilian Paprocki - 5,57

Zofia Samson  - 5,36

Szymon Wochnik -  5,36

Wiktoria Blacha  - 5,21

Maja Jenek  - 5,21

Florian Osiol  - 5,21

Natalia Piątek  - 5,14

Dominik Kołodziej -  5,14

Adam Klosa  - 5,07

Ramona Błaszczyk -  5,0

Mateusz Kubis  - 5,0

Malwina Wochnik -  5,0

Filip Kozubowski  - 4,79

Kamil Zdzuj  - 4,5

Średnia klasy: 4,8

 

Klasa Vc

Zofia Brzeżańska -  5,57

Jakub Wójcik  - 5,29

Szymon  Jaceńków -  5,21

Laura Kokot  - 5,00

Marek Bydłosz -  4,86

Paweł Kałuża  - 4,79

Julian Keller  - 5,00

Viktor Kuliczkowski -  4,83

Maksymilian Grabowski -  4,64

Mateusz Szmechta  - 4,57

Wiktor Stiller  - 4,5

Średnia klasy: 4,11

 

Klasa VIa

Agnieszka Pęcherz  - 5,46

Zofia Czyż  - 5,38

Julia Radziszewska -  5,31

Roman Mikoszek  - 5,23

Oliwer Szyńcowicz -  4,92

Iga Wąsowicz  - 4,85

Mateusz  Kowalik -  4,85

Michał Marcinkowski -  4,69

Mateusz Passon  - 4,69

Mikołaj Pęcherz  - 4,62

Nikola Wijatyk  - 4,62

Zuzanna Borkowska - 4,5

Wiktoria Bielak  - 4,5

Średnia klasy: 4,57

 

 

Klasa VIb

Paulina Kubis  - 5,62

Alicja Kołodziej  - 5,54

Paweł Cebula  - 5,31

Kamil Szleger  - 5,31

Piotr Bartusik  - 5,23

Emily Przybyła  - 5,23

Dominika Krause  - 4,92

Lena Uryga  - 4,77

Karolina Piekorz  -  4,62

Paulina Man  - 4,54

Średnia klasy: 4,6

 

Klasa VIc

Weronika Siejka  - 5,62

Hanna Baziuk  - 5,23

Alicja Jasina- Florek -  5,15

Adam Gajowczyk  - 5,08

Daniel Kurtz  - 5,08

Magdalena Gabriel -  5,00

Maria Gilowska  - 4,69

Jakub Koszyk  - 4,69

Oskar Wąsowski  - 4,69

Średnia klasy: 4,16

 

Klasa VIIa

Szymon Kodura  - 5,57

Paweł Jonek  - 5,36

Klaudiusz  Skrzyczewski -  4,86

Adam Gołąb  - 4,79

Magdalena Grażdan -  4,79

Olaf Hanzel  - 4,79

Średnia klasy: 3,74

 

Klasa VIIIa

Emilia Kaczmarek  - 5,55

Julia Kubis  - 5,47

Alicja Jaźwińska  - 5,42

Aleksandra Kokot  - 5,11

Filip Reginek  - 5,10

Aleksandra Witkowska  - 5,05

Zuzanna Piotrowska - 4,94

Jakub Szyndler - 4,94

Klaudia Wróbel – 4,84

Daniela Piekorz – 4,80

Dominika Pampuch – 4,77

Miłosz Czupryński - 4,66

Katarzyna Kokot  4,55

Justyna Schwierz  4,55

Jakub Szlapa  4,52

Średnia klasy: 4,37

 

Klasa VIIIb

Marta Kościółek   - 5,39

Piotr Kuliczkowski -  5,33

Anna Wróbel  - 5,11

Julia Sollorz  - 5,07

Martyna Kanteluk  - 4,93

Natalia Rakałowicz  - 4,72

Emilia Wądrzyk  - 4,5

Średnia klasy: 4,05

Wersja XML

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim
ul. Kościelna 3
46-081 Dobrzeń Wielki
tel. 77 46 95 441
fax 77 46 95 441
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 768206
w tym miesiącu: 18476
dzisiaj: 181