Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Archiwum wiadomości strony głównej

 • Projekt harmonogramu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

  http://www.kuratorium.opole.pl/wp-content/uploads/2020/05/projekt_harmonogramu_rekrutacji_na_rsz_2020-2021_konsultacje.pdf
  Data publikacji: 11-05-2020 10:37
 • Zasady uczestniczenia w zajęciach on-line

  Zasady uczestniczenia w zajęciach on-line na platformie meet.jit.si: Na zajęciach logujemy się poprzez link podany przez nauczyciela podając swoje imię i nazwisko. Link zostanie przesłany przez e-dziennik na konta Rodziców. W czasie zajęć uczeń przebywa w pomieszczeniu, w którym nikt nie zakłóca mu pracy  (nie ma rodzeństwa i osób trzecich). Szczegółowe zasady uczestnictwa w zajęciach przekażą wychowawcy (plan lekcji, podział na grupy, obowiązek uczestniczenia w zajęciach, instrukcje obsługi platformy). Zabrania się udostępniania linku do zajęć osobom trzecim. W razie udostępniania i wejścia osoby niepożądanej na lekcję, nauczyciel natychmiast przerywa zajęcia, a grupie uczestniczącej w lekcji grożą upomnienia i obniżenie zachowania. O każdym takim incydencie powiadomieni będą Rodzice. Zabrania się kopiowania, nagrywania i udostępniania treści lekcji innym osobom.  W razie niestosowania się do w/w zapisów (pkt. 5 i 6)  nauczyciel ma prawo powiadomić odpowiednie służby oraz zawiesić prowadzone zajęcia bezpośrednio z uczniami.
  Data publikacji: 08-05-2020 21:38
 • Stypendia, staże i konkursy w czasie epidemii

  Stypendia, staże i konkursy w czasie epidemii Jesteś studentem, młodym naukowcem, sportowcem, artystą? Angażujesz się społecznie? Planujesz studia w kraju lub za granicą? Poszukujesz wsparcia na rozwój swoich pasji, ale nie jesteś pewien, gdzie zacząć szukać? Zajrzyj na portal MojeStypendium.pl!
  Data publikacji: 07-05-2020 12:00
 • Oferta edukacyjna do CKiW OHP Oleśnica na rok szkolny 2020/2021

  Data publikacji: 04-05-2020 11:05
 • ŚWIĘTO NARODOWE - ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA 1791 ROKU

  Brak opisu obrazka W najbliższą niedzielę obchodzimy święto narodowe - rocznicę uchwalenia konstytucji 3 maja 1791 roku. Jak do tego doszło, jakie sensacyjne wydarzenia towarzyszyły jej uchwaleniu,
  Data publikacji: 29-04-2020 20:29
 • Komunikat

  Kształcenie na odległość w szkołach przedłużone do 24 maja br. Egzamin ósmoklasisty od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.   Gabriela Matyszok
  Data publikacji:
 • Program Stypendialny Horyzonty dla uczniów i uczennic klas VIII

  Data publikacji: 24-04-2020 11:26
 • "3maj po królewsku" lekcje historii z Zamku Królewskiego w Warszawie

  Szanowni Państwo, zbliża się kolejna rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja, już 229-ta. Zamek Królewski wraz kadrą naukową przygotował wyjątkową edycję lekcji historii - 3maj po królewsku.
  Data publikacji: 24-04-2020 11:06
 • Już w najbliższy piątek kolejna darmowa lekcja online dla dzieci ROBOTYKA i PROGRAMOWANIE na wesoło!

  Brak opisu obrazka Szanowni Państwo, Organizujemy kolejną darmową lekcję online z robotyki, programowania, eksperymentalnej chemii i fizyki- piątek 24 kwietnia o godzinie 19:00. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz nauczycieli, czy nawet rodziców!
  Data publikacji: 23-04-2020 10:50
 • Działanie e-dziennika

  “Informujemy, że obecnie występują chwilowe problemy techniczne z przeciążeniem sieci internetowej, które mogą utrudniać zalogowanie się oraz korzystanie z naszych aplikacji hostowanych, w tym e-dziennika UONET+. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem sprawności naszych systemów w przyszłości. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia” – zapewniło kierownictwo firmy Vulcan. Dodatkowo informujemy, że nasza szkoła nie jest właścicielem oprogramowania, które jest zainstalowane na serwerach firmy Vulcan we Wrocławiu i nie ma wpływy na jej poprawne działanie. Należy też wziąć pod uwagę ogólne miejscowe przeciążenia sieci internetowej związane z e-uczeniem. Wszystkie sprawy związane z poprawnym działaniem e-dziennika, usterką czy brakiem dostępu - proszę kierować do działu wsparcia technicznego firmy Vulcan pod tel. 71 757 29 29 (dział wsparcia technicznego -> zgłoszenie awarii lub błędu w programie jako RODZIC).
  Data publikacji: 22-04-2020 14:07
Wersja XML