Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Szkolne newsy...

Przez dwa dni w naszej szkole uczniowie klas pierwszych przygotowywali samodzielnie zdrowe i smaczne drugie śniadanie. 

Zdjęcia z zajęć:

 

 

 

 

Grupa wolontariuszy ze szkolnego koła "Anioły ze Szkoły" odwiedziła dom tymczasowy dla zwierząt fundacji "Mali Bracia". Uczniowie wręczyli samodzielnie przygotowane kartki "Serduszkowy pies". Wysłuchaliśmy ważnych informacji nt. zachowania się zwierząt i ich reakcji. Głównym punktem wycieczki było zabranie 7 psów z fundacji na spacer. Po długim spacerze wykonaliśmy sesję podopiecznym, która będzie wykorzystana do aniołowego konkursu. Na końcu zostaliśmy poczęstowani pyszną i ciepła herbatą oraz przygotowano dla nas ognisko, na którym mogliśmy upiec przyniesione kiełbaski. Choć był to wyczerpujący dzień - dla wielu uczniów jak sami opowiadali - najpiękniejszy. Dziękujemy p. Ani za kolejną tak wspaniałą wizytę!

GALERIA:

 

 

 

W dniu 1.02.2017 r. w Opolu odbył się Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Naszą szkołę reprezentowali Maksymilian Paprocki w kategorii klas 1-3 oraz Karolina Wosch w kategorii klas 4-6. Maksymilian piosenką "Fields of gold" wyśpiewał pierwsze miejsce i zdobył złoty medal! Jury podkreśliło wyjątkowość jego wykonania mówiąc, że jest to pierwsze miejsce " z gwiazdką". Karolina zaś wykonała piosenkę Margaret "Thank you very much", która przyniosła jej drugie miejsce i srebrny medal. Gratulujemy serdecznie naszym uzdolnionym uczniom i zachęcamy do rozwijania swoich talentów!

 

 

 

Będziemy również umieszczać talenty naszych uczniów i pokazywać je na naszej szkolnej stronie internetowej. Poniżej przedstawiamy Damiana Kołodzieja ucznia klasy V a, który samodzielnie wykonał prototyp modelu samochodu z kartonu. Wyposażył go w oświetlenie przednie i tylne. W bagażniku umiejscowił kolumny. Samochód zasilany jest na baterie. Brawo Damian!

IMG_7860.jpeg IMG_7861.jpeg   IMG_7863.jpeg

 

 

 

Wersja XML