Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Newsy szkolne

Z początkiem roku szkolnego uczniów klas I-szych odwiedzili policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. Jak co roku zapraszamy ich do naszej szkoły w celu przeprowadzenia pogadanki na różne tematy. Tym razem przypomniano uczniom o bezpiecznej drodze do szkoły i powrotnej do domu. Dziękujemy za wizytę.

IMG_6082.jpeg    IMG_6083.jpeg   IMG_6084.jpeg

 

 

 

26 września naszej szkole obchodzono Europejski Dzień Języków Obcych - jak co roku każda klasa miała za zadanie przygotować dekorację drzwi klasy zgodnie z przydzielonym państwem. Prócz pięknych dekoracji na korytarzach pojawili się uczniowie klas starszych, którzy z pomocą rodziców przygotowali pyszne smakołyki.

Zdjęcia:

 

 

 

 

Dnia 27 września odbyła się wycieczka rowerowa klasy Va do Izby Leśnej w Kup. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych prowadzonych przez pana Zbigniewa Wajmana. Zajęcia zakończone były ogniskiem, gdzie uczniowie piekli kiełbaski. 

Wychowawca klasy Va    Aneta Baron

Opiekunowie   Zbigniew Wajman     Julia Grzonka

Zdjęcia: 

 

 

 

29 września po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji "Sprzątania świata". Każda z klas wraz z opiekunami w tym dniu wyruszyła na sprzątanie terenów wokół szkoły.

Zdjęcia:

 

 

 

29 września obchodziliśmy w klasach "Dzień Chłopców", choć dzień ten przypadał w sobotę - my nie zrezygnowaliśmy ze świętowania. Dziewczyny wręczały przygotowane laurki i upominki. 

Zdjęcia:

 

 

 

2 października odbył się pierwszy wyjazd z projektu "Sekrety Nauki". Jako pierwsi wyruszyli uczniowie klas II-gich i część klasy III a z opiekunami. Miejscem odwiedzin było gospodarstwo edukacyjne "Gościnna Zagroda" w Przysieczy. Jedną z atrakcji była możliwość zobaczenia z bliska słynnego szopa pracza. W kolejnych dniach - kolejne wycieczki - życzymy udanych i niezwykle ciekawych wyjazdów! 

Zdjęcia:

 

 

Wersja XML