Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aniołowe newsy

W dniu 23 listopada wolontariusze szkolnego koła  ANIOŁY ZE SZKOŁY , udadzą się na wycieczkę do schroniska dla bezdomnych psów i kotów na Otoku w Dobrzeniu Wielkim.  Celem głównym wycieczki będzie przekazanie darów, które dzieci zbierały w miesiącu październiku w ramach akcji PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT. Dzieci poznają również naszego „adopciaka” Pirata i inne psy do adopcji.

 

 

Anioły ze szkoły zakończyły akcję zbierania darów dla bezdomnych psów i kotów, które przebywają w schronisku na Otoku w Dobrzeniu Wielkim. Jak obliczyły wolontariuszki z klasy VIb zebraliśmy ponad 74 kilogramy suchej karmy dla psów i 6 kilogramów dla kotów. Karmy mokrej w puszkach zebraliśmy ponad 45 kilogramów dla psów  i prawie 9 kilogramów dla kotów. Ponadto zebraliśmy , 3 obroże,  2 smycze, 6 koców i jedno legowisko i jedne szelki dla psa.  Zebraliśmy również 6 kilogramów makaronu, 6 kilogramów ryżu oraz prawie kilogram kaszy. Wszystkim darczyńcom, którzy okazali serce i wspomogli schronisko - bardzo dziękujemy.

W tym miesiącu dary te zostaną przekazane opiekunom zwierząt na Otoku oraz rodzinie adopcyjnej naszego kota Farta.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka   Brak opisu obrazka

 

 

Anioły ze szkoły dokonały również wpłaty na konto fundacji Mali Bracia, na poczet wirtualnie zaadoptowanego psa Pitara.

 

 

Nasz uratowany we wrześniu kotek Fart znalazł nowy , kochający dom. Mieszka w Brynicy i ma się znakomicie. Rośnie i przybiera na wadze. Jest śmieszny i pocieszny. Pomimo usuniętej kości w nodze, jest sprawny i bardzo radosny. Przed nim jeszcze zabieg kastracji.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Wersja XML