Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

czerwiec 2018 r.

W dniu 18 czerwca, grupa 22 najaktywniejszych członków szkolnego koła  ANIOŁY ZE SZKOŁY,  udała się na wycieczkę do Opola do ZOO i do  Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Była ona o tyle niezwykła, że pojechaliśmy autobusem komunikacji miejskiej.

Najpierw zwiedzaliśmy ZOO. Tam przewodnicy podzielili nas na dwie grupy i mieliśmy ciekawą lekcję przyrody. Następnie obejrzeliśmy trening medyczny uchatek kalifornijskich, który przypominał ich tresurę. Chodziło w nim o to, aby zwierzęta nie bały się  przedmiotów takich jak strzykawka, szczoteczka czy maseczka do podawania leków wziewnych. Za każde wykonane polecenie opiekuna - foki otrzymywały nagrodę, przez co trening stał się dobrą zabawą.

Następnie poszliśmy do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, na ulice Torową w Opolu. Tam mieliśmy spotkanie z kierownikiem schroniska – panią Ewą Sumińską. Dowiedzieliśmy się o pracy pracowników schroniska oraz o sposobach sprawowania opieki nad podopiecznymi schroniska.

Pogoda jak zwykle nam dopisała a i humory również.

Opis oraz zdjęcia: mgr Katarzyna Kuszewicz

Zdjęcia:

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

 

 

 

 

 

21 czerwca 2018 r. na dużej świetlicy tuż po godzinie 8-ej rozpoczęło się spotkanie podsumowujące roczną działalność koła "Anioły ze Szkoły". Pani Katarzyna Kuszewicz zaprezentowała chronologiczne wydarzenia, które miały miejsce w ciągu całego roku szkolnego. Pod koniec przeprowadzono zaplanowane głosowanie na naszego Adopciaka w którym uczniowie jednogłośnie wybrali Małą.

Brak opisu obrazka

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za wszelką pomoc i zaangażowanie!

Opis i zdjęcia: mgr Paulina Macioszek

Zdjęcia:

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

 

Wersja XML